Reer Sluneční stříška s moskytierou na kočárek UV50+

Značka: Reer

Sluneční stříška s moskytiérou ShineSafe Bite nejenže chrání před otravným hmyzem a zabraňuje tak bolestivým štípancům a kousnutím, ale zároveň vytváří příjemné přítmí a chrání před nebezpečným UV zářením a spálením kůže (UV50+).

Dostupnost Skladem
Kód: 84131
539 Kč 445,45 Kč bez DPH
Reer Sluneční stříška s moskytierou na kočárek UV50+
Značka: Reer

SLUNEČNÍ STŘÍŠKA S MOSKYTIÉROU SHINESAFE BITE

Jakmile se umoudří počasí a začne se oteplovat, i ti nejmladší členové rodiny budou rádi trávit čas venku. Pro bezstarostný den mimo domov ovšem potřebujeme několik šikovných pomocníků. Sluneční stříška s moskytiérou ShineSafe Bite nejenže chrání před otravným hmyzem a zabraňuje tak bolestivým štípancům a kousnutím, ale zároveň vytváří příjemné přítmí a chrání před nebezpečným UV zářením a spálením kůže.

Spolehlivá ochrana před hmyzem s jemně tkanou síťovinou
Integrovaná moskytiéra dítěti poskytuje spolehlivou ochranu před vosami, komáry atpod. a zabraňuje bolestivým štípancům a kousnutím. Díky velmi jemně tkané síťovině se k dítěti nedostane ani ten nejmenší brouk a kočárek tak neustále zůstává bezpečným a útulným místem.

Štědré rozměry pro chladivé přítmí
Díky své délce lze sluneční stříškou zakrýt celý kočárek a vytvořit tak dostatek stínu po celý den. Zastíněním kočárku před horkým sluncem nejenže zabráníte zahřívání vzduchu a udržíte dítě v příjemném chládku, ale zároveň ochráníte oči dítěte před jakýmkoliv oslňujícím světlem během vašeho výletu..

Nastavení výšky dle polohy slunce
Velikost sluneční stříšky lze snadno a prakticky přizpůsobit dle polohy slunce na nebi. Stačí ji jednoduše stáhnout nebo vytáhnout a jakmile ji již nebudete potřebovat, můžete ji snadno přetáhnout přes stříšku kočárku.

Vysoce kvalitní, UV odolný, prodyšný materiál
Sluneční stříška je vyrobená ze 100% polyesteru. Plastová vlákna absorbují až 98 % slunečního záření a poskytují tak citlivé pokožce vašeho dítěte maximální UV ochranu s UPF 50+. Materiál stříšky je zároveň výjimečně prodyšný, což zaručuje nepřetržitou cirkulaci vzduchu uvnitř kočárku, která chrání před hromaděním teplého vzduchu a zajišťuje tak dítěti příjemné prostředí.

Klidné prostředí pro spánek
Sluneční stříška také dokáže vytvořit příjemné podmínky pro odpočinek. Stačí ji přetáhnout přes celý kočárek a rázem se tak minimalizuje množství světla uvnitř kočárku a omezí se dosah rušivých elementů, bránících klidnému spánku.

Bezpečné uchycení
Celá stříška s moskytiérou je na svých okrajích vybavena elastickou gumičkou, která zabraňuje vniknutí do kočárku i tomu nejmenšímu hmyzu. Díky dodatečným úchytům je zajištěno pevné připevnění i při jízdě na nerovném povrchu nebo za větrných podmínek.

Kompaktní složení vč. cestovní taštičky
Ve chvílích, kdy stříšku s moskytiérou nepotřebujete, můžete ji pro úsporu místa snadno složit do přiložené cestovní taštičky. Díky tomu je ideální i pro cestování, především do vzdálených zemí s neznámým hmyzem.

Vlastnosti:
- poskytuje stín a chrání před spáleninami a UV zářením (UV50+)
- spolehlivě chrání před otravným a nebezpečným hmyzem
- prodyšný materiál pro optimální cirkulaci vzduchu
- univerzální použití pro všechny běžné cestovní systémy, sportovní nástavby a kočárky se stříškou
- vč. cestovní taštičky

Materiál:
- 100% polyester, plast

Barva:
- šedá

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství kočárky
Záruka: 2 roky