Reer Sluneční clona Premium na kočárek šedá UV50+

Značka: Reer

Sluneční clona téměř úplně zakrývá otevřenou plochu kočárku a poskytuje dostatečný stín téměř v jakékoli poloze slunce a chrání tak před spálením (UV50+).

Dostupnost Skladem
Kód: 84121
469 Kč 387,60 Kč bez DPH
Reer Sluneční clona Premium na kočárek šedá UV50+
Značka: Reer

Sluneční clona Premium na kočárek šedá

Všestranná ochrana pro slunečné dny
Jemná dětská pokožka si dosud nevyvinula vlastní ochranu proti UV záření. K spálení pokožky stačí jen několik minut nechráněného pobytu na slunci. Úpal není pro vaše dítě jen velmi nepříjemný a bolestivý, ale také zvyšuje riziko budoucích kožních onemocnění. Sluneční clona ShineSafe Premium poskytuje vašemu miláčkovi v kočárku příjemný stín a chrání před škodlivým UV zářením.

Poskytuje chladicí stín
díky velkým rozměrům

Sluneční clona téměř úplně zakrývá otevřenou plochu kočárku a poskytuje dostatečný stín téměř v jakékoli poloze slunce. To zabrání zahřátí a zajistí příjemné klima v kočárku.

Pro uklidňující prostředí ke spánku
Lze použít také jako zatemnění

Pokud dva upevňovací popruhy nejsou připevněny k madlu, ale hlouběji k rámu, vytvoří se větší tma. Toto příjemné zatemnění vytváří v klidnou atmosféru - bez rušení vašeho dítěte.

Přizpůsobitelné poloze slunce
díky extra dlouhým bočním dílům

Extra dlouhé boční díly také poskytují stín, když slunce svítí z boku nebo když je slunce nízko. Tímto způsobem je vaše dítě chráněno před škodlivým UV zářením téměř v jakékoli poloze slunce. Pokud to není nutné, lze je jednoduše stáhnout a připevňovat do stran pomocí patentek.

UV odolná a prodyšná
díky vysoce kvalitnímu materiálu

Clona je vyrobena ze 100% polyesteru. Vlákno absorbuje až 98% slunečních paprsků a nabízí citlivé dětské pokožce nejvyšší možnou ochranu proti UV záření 50+. Zároveň je obzvláště prodyšná, čímž je zajištěna trvalá cirkulace vzduchu v kočárku a zabraňuje hromadění teplého vzduchu - pro příjemně chladné klima uvnitř.

Snadné připevnění a bezpečné držení
díky elastickému pásku a šňůrkám

Elastický pás, upevňovací pásky a háčky umožňují jednoduché, rychlé a bezpečné upevnění. Clona je umístěna přes stříšku, pružný pásek je stažen pod korbičku a popruhy jsou pomocí háčků připevněny k rukojeti. Pro bezpečné držení - dokonce i ve větrných podmínkách nebo na nerovném povrchu.

Vše v dohledu
díky integrovanému pozorovacímu oknu

Další okénko vám umožní rychle zkontrolovat, zda váš miláček stále spí nebo má oči otevřené. Nemusíte odstraňovat celou clonu a nerušíte své dítě. V případě potřeby lze pozorovací okno upevnit pro trvalé otevření.

Detaily:
- poskytuje stín a chrání před spálením (UV50+)
- prodyšný materiál pro optimální cirkulaci vzduchu
- univerzálně použitelná pro všechny běžné modely kočárků

Materiál: 100% polyester, plast
Rozměry: cca 33 - 80 cm x 67 cm
Barva: šedá
Obsah balení: Sluneční clona, včetně úložného vaku

Varování: Tento produkt není hračka, používejte ji pouze k zamýšlenému účelu! Kvůli dlouhým poprhům - nebezpečí uškrcení! Vyvarujte se přehřátí! Chraňte své dítě vždy dodatečnou sluneční ochranou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství kočárky
Záruka: 2 roky