Fillikid Kojící polštář rainbows beige 190 cm

Značka: Fillikid

Kojící polštář Fillikid je skvělým společníkem již během těhotenství a je vítanou podporou pro nastávající maminky. Polštář lze používat jak při sezení jako oporu krku, tak během těhotenství jako boční oporu. I po skončení kojení jej lze nadále používat jako měkký polštář. Během kojení pomáhá polštář naplněný EPS kuličkami matce i dítěti najít pohodlnou polohu při kojení.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 407-19
809 Kč 668,60 Kč bez DPH
Fillikid Kojící polštář rainbows beige 190 cm
Značka: Fillikid

Kojící polštář

Kojící polštář Fillikid je skvělým společníkem již během těhotenství a je vítanou podporou pro nastávající maminky. Polštář lze používat jak při sezení jako oporu krku, tak během těhotenství jako boční oporu. I po skončení kojení jej lze nadále používat jako měkký polštář. Během kojení pomáhá polštář naplněný EPS kuličkami matce i dítěti najít pohodlnou polohu při kojení. Maminka i miminko si mohou užívat pohodlí příjemného polštáře a relaxovat. Polštář lze variabilně nastavit do libovolné polohy.
Po skončení kojení se kojicí polštář stane skvělým hracím polštářem pro potomka, pro mazlení, tulení a kreativní hry. Povlak polštáře je vyroben z čisté bavlny a je snímatelný. Lze jej tedy bez problémů prát v pračce.

Vlastnosti:
- s potiskem
- délka 190 cm
- náplň z EPS kuliček
- se zipem
- snímatelný potah z čisté bavlny
- lze prát na 40°C

Doplňkové parametry

Kategorie: Na doma
Záruka: 2 roky