Reer Sada pro péči o dítě 5 ks

Značka: Reer

Pro péči doma i na cestách, nejdůležitější základy v jedné sadě a v praktickém pouzdře.

Dostupnost Skladem
Kód: 81021
469 Kč 387,60 Kč bez DPH
Reer Sada pro péči o dítě 5 ks
Značka: Reer

Sada pro péči o dítě, 5 kusů
- pro péči doma i na cestách
- nejdůležitější základy v jedné sadě
- v praktickém pouzdře

Snadná péče o miminko
Správná péče o novorozené dítě je pro rodiče obzvláště důležitá. První jemné chloupky na hlavě a jemné prstíčky vyžadují speciální péči, která je individuálně přizpůsobena speciálním potřebám těch nejmenších.
Sada péče BabyCare byla sestavena speciálně pro novorozence. Každý jednotlivý kousek je přizpůsoben pro šetrnou péči o vlasy a bezpečnou úpravu nehtů. Všechny položky jsou vyrobeny z materiálů bez BPA.

Pro každodenní péči o vlasy
Přírodní kartáč na vlasy a hřeben na strupy
První jemné dětské vlásky potřebují jemnou péči.
Kartáč s měkkými přírodními vlasovými štětinami šetrně pečuje o vlásky a jemně masíruje citlivou dětskou pokožku hlavy.
Hřeben zajišťuje snadné a odstranění stroupků. Zaoblené hroty chrání jemnou pokožku hlavy a jemně ji masírují.

Pro bezpečnou péči o nehty
Nůžky na nehty a kleštičky na nehty s integrovaným pilníkem
S příliš dlouhými nehty se miminka mohou snadno poškrábat a zranit. Nůžky na nehty svými zaoblenými hranami zajišťují přesné a kontrolované zastřihování nehtů. Zaoblené hroty a protiskluzové otvory pro uchopení umožňují obzvláště bezpečnou péči o nehty.
Ostré hrany pak lze vyhladit integrovaným pilníkem kleštiček na nehty.
Kleštičky na nehty jsou ideální pro jednoduché zkrácení drobných nehtů na nohou. Díky pogumované zadní části zajišťuje bezpečnou manipulaci.

Ideální na cesty
díky kompaktnímu úložnému pouzdru
Soupravu uzavírá praktické úložné pouzdro. Díky kompaktním rozměrům ji lze snadno uložit do sáčků na plenky nebo kabelky. To znamená, že je kdykoli rychle připraven k použití, i když jste na cestách. Pouzdro lze bezpečně uzavřít zipem.
Tím je obsah chráněn před znečištěním a nic se neztratí. Elastická poutka udrží v pouzdru pořádek - vše má své místo a je vždy po ruce.

Prostor navíc
díky kapse a přídavným poutkům
Kromě standardní výbavy nabízí pouzdro další prostor pro důležité náčiní, které by nemělo chybět na cestách nebo při cestování. Integrovaná kapsa je ideálním místem pro náplasti, malé mastičky nebo čípky.
Další věci lze snadno připevnit k volným přídavným poutkům. Bezpečně a čistě zde lze přepravovat například teploměr nebo malé zubní kartáčky.

Detaily produktu:
Obsah: 1 x kartáč na vlasy s přírodními štětinami, 1 x hřeben na strupy se zaoblenými konci, 1 x kleštičky na nehty (s integrovaným pilníkem), 1 x nůžky na nehty s bezpečnostní špičkou, 1 x pouzdro

Doplňkové parametry

Kategorie: Na doma
Záruka: 2 roky