Reer Knížka do vody MyHappyBath

Značka: Reer

Magický efekt: Motivy mění barvu ve vodě. Funkce pískání pro další zábavu z koupání. Barevné ilustrace z podmořského světa na 8 stranách. Ideální pro koupání, cákání a hraní.

Dostupnost Skladem
Kód: 76012
119 Kč 98,35 Kč bez DPH
Reer Knížka do vody MyHappyBath
Značka: Reer

Knížka do vody MyHappyBath
Maximální zábava z koupání – se zábavou a povzbuzením
Kniha MyHappyBath Book s láskyplně navrženými stránkami na téma podmořský svět zabaví vašeho miláčka při koupeli. S motivy vhodnými pro děti, které se objevují kouzelným způsobem, jsou hravou formou dosahovány první výukové cíle a podporují tak rozvoj v prvních letech života.

Ilustrace odpovídající věku
s motivy z podmořského světa

Šestistránková kniha o koupání s barevnými ilustracemi poskytuje nové, vzrušující dojmy, zatímco se dítě cáká. Barevné motivy vodních zvířat nejen inspirují ty nejmenší, ale také hravou formou procvičí vnímání tvarů a barev vašeho dítěte.

Probouzí nutkání bádat
díky kouzelnému barevnému efektu a funkci pískání

Vaše dítě bude ohromeno - hlavní motivy se při kontaktu s vodou objeví jako mávnutím kouzelného proutku. Vodní zvířátka jsou naplněna vysoce kontrastními, jasnými barvami a stávají se tak viditelnými - díky tomu je koupání ještě zábavnější. Dodatečná funkce pískání chce být také prozkoumána a podporuje tak hmat a sluch.

Podpora jemné a hrubé motoriky
díky lehkému, měkkému materiálu

Lehké a jemně tvarované boky usnadňují držení a uchopení, zatímco se vaše dítě ponoří do podmořského světa. A pokud by jim kniha vyklouzla z malých ručiček, plave na vodě, aby se dala znovu snadno uchopit. Trénuje se tak hrubá i jemná motorika zároveň. Měkký povrch zajišťuje příjemný pocit při držení a listování.

Robustní a nezávadné materiály
pro bezpečné použití

Jako rodič chcete omezit všechna rizika na minimum, zvláště když věci zkoušíte a objevujete. Díky robustnímu materiálu přežije kniha činností mnoho drtivých a okusovacích útoků bez poškození. Měkké okraje a nezávadné materiály dělají z knihy skvělého společníka, se kterým je co objevovat. Lze jej snadno čistit teplou mýdlovou vodou a následně čistou vodou.

Vlastnosti:
- 6stránková kniha do koupele
- barevné ilustrace z podmořského světa
- magický efekt: motivy mění barvu ve vodě
- integrované pískání
- měkký, přilnavý pocit

Rozměry: 15 x 15 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Na doma
Záruka: 2 roky