Reer Lžičky BabySpoon 5ks

Značka: Reer

Lžičky jsou s extra dlouhou rukojetí - vhodné i pro hluboké nádoby. Úzký tvar lžičky je ideální pro malá dětská ústa. Flexibilní rukojeť lžíce pro snadné krmení. Odpovídá bezpečnostní normě EN 14372

Dostupnost Skladem
Kód: 23022
79 Kč 65,29 Kč bez DPH
Reer Lžičky BabySpoon 5ks
Značka: Reer

Lžičky BabySpoon 5ks

- s extra dlouhou rukojetí - vhodné i pro hluboké nádoby
- úzký tvar lžičky, ideální pro malá dětská ústa
- flexibilní rukojeť lžíce pro snadné krmení
- odpovídá bezpečnostní normě EN 14372

Jíst kaši - snadné a bezpečné
Ve většině případů od 5. nebo 6. měsíce života již miminku nestačí pouze mateřské mléko a zvyšuje se zájem o pevnou stravu. Teď je ten správný čas na první kaši. Ale jako u mnoha jiných věcí, jíst ze lžičky se musíte nejprve naučit. Vzhledem k tomu, že děti lžičku ještě neznají, mrňousové ji zpočátku budou kousat nebo dokonce sát, proto odborníci doporučují používat speciální lžičky na kojeneckou kaši.
Lžička na krmení BabySpoon je speciálně navržena pro miminka a podpoří vás při krmení prvních kaší.

Ideální pro malá dětská ústa
díky úzkému plochému tvaru lžíce

BabySpoon má tvar lžičky zvláště vhodný pro děti. Lžíčková část je úzká a vejde se i do těch nejmenších dětských úst. Hloubka lžičky usnadňuje její vkládání do úst a je dostatečně velká na ideální porci jídla.
Vzhledem k tomu, že patro, dásně a rty kojenců a dětí jsou stále velmi citlivé, je obzvláště důležité, aby se vaše dítě nemohlo při jídle zranit lžičkou. Bezpečnostní lžička díky zaobleným okrajům chrání citlivá ústa vašeho miminka před poraněním.

Snadné krmení
díky ergonomické a extra dlouhé rukojeti lžíce

Lžička na krmení BabySpoon má extra dlouhou rukojeť. To vám umožní snadno je krmit z hlubokých sklenic a také usnadní vašemu dítěti první samostatné pokusy o jídlo. Po krátké době bude chtít vaše dítě jíst samostatně a sahá po lžičce. Dlouhá rukojeť nabízí dostatek místa pro vaše dvě ruce a umožňuje vám podporovat pokusy vašeho dítěte o jídlo.
Díky ergonomickému tvaru rukojeti se lžička vždy pohodlně drží.

Kvalitu a bezpečnost
Kvalita a bezpečnost kontrolována podle přísných testovacích norem

Aby byla kojencům a batolatům poskytnuta maximální ochrana, jsou produkty Reer kontrolovány podle přísných testovacích norem. Produkt prochází nejen interními testy, ale je také zkoumán nezávislými instituty. Bezpečnostní lžíce byla testována podle normy EN 14372. Tato norma specifikuje bezpečnostní požadavky s ohledem na materiály, konstrukci, design, balení a nálepky na příbory a nádobí pro děti. Pouze dětské lžičky, které byly testovány podle této normy, zaručují bezpečné a nezávadné používání.
Naše dětská lžička je vyrobena z plastu bezpečného pro potraviny, neobsahuje BPA a neobsahuje žádné malé části, které by bylo možné spolknout. Lze jej mýt v myčce na nádobí a zůstává tak hygienicky čistý po dlouhou dobu.

Vlastnosti:
- s extra dlouhou rukojetí - vhodné i pro hluboké nádoby
- úzký tvar lžičky, ideální pro malá dětská ústa
- vysoce kvalitní, potravinářsky bezpečný plast, bez BPA
- vhodné do myčky
- odpovídá bezpečnostní normě EN 14372

Barva: pestrá
Obsah: 5 kusů

Doplňkové parametry

Kategorie: Na doma
Záruka: 2 roky