Reer Světlo na usínání se zvuky My Magic Smart Light

Značka: Reer

Jemné světlo MyMagicSmartLight zahaluje prostředí spánku do útulné atmosféry a pomáhá ukolébat vaše dítě do hlubokého a bezstarostného spánku.

Dostupnost Skladem
Kód: 52470
1 990 Kč 1 644,63 Kč bez DPH
Reer Světlo na usínání se zvuky My Magic Smart Light
Značka: Reer

Světlo na usínání se zvuky MyMagicSmartLight
- uklidňující chytré světlo na usínání se zvuky
- teplé bílé světlo a barevný režim
- lze ovládat pomocí aplikace nebo ze samotného zařízení
- lze ovládat pomocí hlasových asistentů, jako je Alexa
- uložený výběr zvuků: 10 zvuků přírody, 7 zvuků zvířat, 8 zvuků spánku
- vytvoření rozvrhu (aplikace)
- plně nastavitelný časovač
- obsahuje: 1x MyMagicSmartLight, 1x síťový adaptér, 1x USB-C kabel
- barva: bílá/šedá
- materiál: plast
- rozměry: cca. ⌀ 14,5 cm x 12 cm

Nová generace nočních světel
Pro mnoho dětí je těžké usnout a zůstat spát. Příšery pod postelí, stíny na zdi nebo dokonce ticho a samota mohou často ztížit usínání a udržení spánku. Noční světla k tomu pomáhají již řadu let.
MyMagicSmartLight odvádí ještě lepší práci, protože vám umožňuje přizpůsobit spánek vašeho dítěte. S barvami, zvuky a funkcí časovače, kterou lze ovládat pomocí aplikace, můžete svému dítěti vytvořit dokonalé prostředí, aby usnulo a zůstalo spát.

Měkké světlo pro nerušený spánek
Jemné světlo MyMagicSmartLight zahaluje prostředí spánku do útulné atmosféry a pomáhá ukolébat Vaše dítě do hlubokého a bezstarostného spánku. Lze jej přizpůsobit potřebám a preferencím Vašeho dítěte. Pomocí aplikace můžete nejen plynule upravovat jas, ale také si můžete vybrat barvu světla z více než 16 milionů barev.

Jemné zvuky díky hudební funkci
SmartLight je vybaven širokou škálou zvuků, aby usínání bylo ještě příjemnější. Vaše dítě si může vybrat svůj oblíbený zvuk z celkem 25 různých zvuků, včetně zvuků zvířat a přírody a také ukolébavek. Hlasitost si můžete upravit podle svých potřeb pomocí 16 různých úrovní hlasitosti a můžete ji ovládat pomocí aplikace.

Jednoduché použití
Noční světlo má na sobě velké intuitivní ovládací symboly. To umožňuje samostatné ovládání i nejmenším dětem. Noční světlo můžete také snadno a pohodlně připojit k vaší Wi-Fi síti. To vám umožní pohodlně ovládat noční světlo prostřednictvím aplikace v mobilním telefonu nebo prostřednictvím hlasového asistenta – aniž byste museli vstupovat do dětského pokoje.

Ovladatelné přes smartphone díky bezplatné aplikaci
Aplikace je zdarma a její nastavení má jen čtyři kroky. S ním můžete zapnout nebo vypnout noční světlo a hudbu a nakonfigurovat SmartLight podle přání Vašeho dítěte. Zde jsou všechny funkce na první pohled:
- upravte barvu a jas světla
- volba zvuku a ovládání hlasitosti
- spusťte funkci časovače (lze nastavit na cokoliv od 00:01 do 23:59)
- dětská pojistka
- výběr předinstalovaných režimů (kombinace hudba/světlo)
- vytváření plánu (nastavení rutiny probuzení a večerky)

Vytvořte si každodenní rutiny před spaním a vstáváním pomocí funkce plánu
Aplikace umožňuje vytvářet plány, které se pak spouštějí automaticky s opakujícím se cyklem (např. denně nebo pondělí až pátek). To pomáhá vašemu dítěti usnout a zůstat spát, a když bude starší, pomůže mu to vstát včas do školky nebo školy.
K tomu můžete nastavit barvu světla, jas, preferovaný zvuk a požadovanou hlasitost. Poté už stačí jen zvolit čas a rozvrh. Vaše dítě může být například každé ráno jemně probuzeno tlumeným světlem a jemnými zvuky, aby začal den uvolněně.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektro
Záruka: 2 roky