Reer LED noční světlo se senzorem

Značka: Reer

Nabízí bezpečnou orientaci v noci, na kojení, přípravu mléka, atd...

Dostupnost Skladem
Kód: 52020
279 Kč 230,58 Kč bez DPH
Reer LED noční světlo se senzorem
Značka: Reer

LED noční světlo se senzorem NightGuide

Nabízí bezpečnou orientaci v noci, na kojení, přípravu mléka a mnoho dalšího. Automatické zapnutí / vypnutí (stmívací a pohybový senzor), flexibilní použití jako stojací lampa, světlo do skříně nebo nástěnné svítidlo.

LED noční světlo
Zachovat náladu při spánku v noci
Pro zdravý vývoj Vašeho dítěte je velmi důležitá klidná noc. Zvláště v prvním roce života je však spánek často přerušován, protože váš malý má hlad nebo má plnou plenu. Aby bylo možné vaše dítě rychle obstarat, je nezbytné dostatečné osvětlení. Zatímco běžné osvětlení místnosti je obvykle příliš jasné pro unavené dětské oči, měkké světlo zachovává noční náladu a zároveň nabízí orientaci. Měkké světlo NightGuide z něj činí ideální zdroj světla pro přebalování a kojení v noci.

Poskytuje jemné světlo
pro bezpečnou orientaci v noci
Jako alternativa světelného osvětlení místnosti nabízí světlo orientaci v noci. Jemné světlo vám umožní okamžitě najít vše potřebné na přebalování v noci. Nejenže poskytuje dostatek světla, ale také vám umožňuje kojit své dítě nebo jej nakrmit lahvičkou, aniž byste museli zapínat do očí bijící stropní světlo.

Automatické zapínání a vypínání
díky inteligentním senzorům
NightGuide je vybaven stmívačem a snímačem pohybu. Díky těmto senzorům se světlo automaticky aktivuje, když zaznamená pohyb v tmavém prostředí. Pokud nedojde k žádnému pohybu, světlo se automaticky vypne po cca 30 sekundách. V případě potřeby lze NightGuide přepnout do režimu nepřetržitého osvětlení. Zde světlo svítí nepřetržitě, dokud není ručně vypnuto.

Flexibilní použití
lze použít jako podlahové, nástěnné a skříňové světlo
Díky svému kompaktnímu tvaru má dekorativní navíjecí světlo dostatek místa na každém přepínacím stole. Půvabný motiv na zadní straně dělá z navíjecího světla také ideální, nepřímé osvětlení. Díky přídavným vybráním na zadní straně lze NightGuide snadno a rychle připevnit ke stěně pomocí šroubů. Díky bezdrátové baterii lze NightGuide používat nezávisle na zdrojích energie. Například i tmavé zásuvky mohou být optimálně osvětleny, což ukončí noční hledání čerstvého obleku. Kromě toho je zaručeno použití při výpadku napájení.

Odolné, energeticky úsporné a bezpečné
díky technologii LED
NightGuide má 8 LED žárovek a kombinuje všechny výhody moderního LED světelného zdroje: Světlo je energeticky úsporné, má dlouhou životnost (až 10 000 hodin) a je zvláště bezpečné, protože se ani při dlouhodobém používání neohřívá. ,

Podrobnosti:
- poskytuje bezpečnou orientaci v noci
- automatické zapnutí / vypnutí (stmívací a pohybový senzor)
- teplé světlo
- flexibilní použití jako podlahové, skříňové nebo nástěnné světlo
- bezdrátové a bateriové napájení

Energeticky úsporná LED technologie (8 LED)
Životnost: 10 000 h
Rozměry: 7 cm x 7,3 cm

Materiál: plast
Barva: světle modrá
Obsah balení: 1 x noční světlo, baterie nejsou součástí dodávky (3 x AAA)
Velikost balení: 10 cm x 12 cm x 3,3 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektro
Záruka: 2 roky