Reer Zábrana Guardino

Značka: Reer

Zábranu Guardino přiděláte bez vrtání a šroubování. Je vhodná pro průchody o šířce 75 - 81 cm, lze rozšířit až na 109 cm pomocí nástavců, výška 75 cm. Ideální dětská pojistka: bezpečnostní zábranu lze použít jako dveřní nebo schodišťovou a chrání vaše dítě před nebezpečnými místy, jako jsou schody nebo kuchyně. Otevírá se oběma směry pro maximální pohodlí. Dvojitý uzamykací systém, nelze otevřít dětmi, ale je velmi pohodlný pro dospělé. Snadné zavírání: k uzavření stačí malé zatlačení.

Dostupnost Skladem
Kód: 700010
1 490 Kč 1 231,40 Kč bez DPH
Reer Zábrana Guardino
Značka: Reer

Zábrana Guardino
Bezpečnostní zábrana Guardino 75 - 81 cm, rozšiřitelná až na 109 cm.
Schodišťová zábrana bez vrtání a šroubování.

S řadou Guardino cílíme na rodiče, kteří dosud nepřišli do těsného kontaktu s tématem bezpečnosti. Mezi produkty Guardino najdete jednoduché a nekomplikované ochranné pomůcky pro malé děti.
Produkty Guardino nabízejí spolehlivou základní ochranu a splňují normy a předpisy pro bezpečnost dětí. Snadno se připevňují a poskytují doma pocit ochrany.

Montáž bez vrtání a šroubů, pouze svorka pro dětskou bezpečnost.
Princip je stejně důmyslný jako jednoduchý: zábranu umístíte mezi dva rámy vašich dveří a upravíte upínací konzoly na správnou délku. Už jste to zvládli: kuchyně, hobby místnost nebo spodní konec schodiště jsou pro děti bezpečné. Zůstanete v kontaktu se svým malým miláčkem
a váš malý miláček zůstane mimo nebezpečnou zónu.

Vhodné pro šířky průchodu 75 - 81 cm, lze rozšířit až na 109 cm pomocí nástavců, výška 75 cm.
Upínací zábrana Guardino je vhodná pro zajištění většiny standardních dveří. S nastavitelnou délkou lze zajistit průchody a schody o šířce 75 až 81 cm. A pokud by to nestačilo, lze připevnit nástavec vpravo i vlevo (k dispozici nástavce se 7 a 14 cm).
Zábranu lze prodloužit na XXL délku 109 cm.

Ideální dětská pojistka: Bezpečnostní zábranu lze použít jako dveřní nebo schodišťovou zábranu.
Ať už chcete své dítě držet dál od horké varné desky, prskajících pánví a nožů v kuchyni, ať už je chcete ochránit před nespočtem visících kabelů v pracovně, nebo jestli chcete zabránit tomu, aby vaše dítě lezlo po schodech a možná upadlo:
Zábrana Guardino je váš věrný společník ve všech situacích.

Otevírá se oběma směry pro maximální pohodlí.
Upínací zábranu Guardino snadno otevřete v obou směrech. Bez ohledu na to, zda chcete utéct z místnosti nebo se chcete dostat do místnosti, bránu můžete snadno otevřít ve směru, ve kterém jdete, a nic vám nebude překážet, žádné podivné manévry a žádné tanečky
kolem brány – obzvláště užitečné pokud máte něco v jedné ruce.

Dvojitý uzamykací systém, nelze otevřít dětmi, ale velmi pohodlný pro dospělé.
Uzávěr skřipce Guardino je samozřejmě pojištěný. Je to hlavně proto, že k otevření potřebujete dva pohyby. Nejprve zatáhnete posuvník, pak zvednete mřížku – zní to jednoduše? Pro vás ano, pro vaše dítě je to překážka, kterou nemůže překonat, a díky tomu je vaše brána
pro děti pojištěna, zatímco vy ji můžete pohodlně ovládat jednou rukou.

Spadne zpět do zámku, když se chystáte zavřít.
Asi to taky znáte, někdy se věci musí dělat rychle a mřížku sami hned zavřít nemůžete. Naštěstí s mřížkou Guardino je to snadné. Zatlačením zapadne zpět do zámku. Nemusíte jej aktivně zavírat: Žádné mačkání tlačítka, žádné tahání za páku, stačí zatlačení.
Zábrana „zacvakne“ a je zavřená dětskou pojistkou.

Podrobnosti:
- montáž bez vrtání a šroubování
- vhodné pro průchody o šířce 75 - 81 cm, lze rozšířit až na 109 cm pomocí nástavců, výška 75 cm
- ideální dětská pojistka: bezpečnostní zábranu lze použít jako dveřní nebo schodišťovou a chrání vaše dítě před nebezpečnými místy, jako jsou schody nebo kuchyně
- otevírá se oběma směry pro maximální pohodlí
- dvojitý uzamykací systém, nelze otevřít dětmi, ale velmi pohodlný pro dospělé
- snadné zavírání: k uzavření stačí malé zatlačení

Doplňkové parametry

Kategorie: Zábrany do dveří
Záruka: 2 roky