Reer Noční světlo 2v1 růžové

Značka: Reer

Noční světlo 2v1, mobilní a světlo do zásuvky.

Dostupnost Skladem
Kód: 52404
449 Kč 371,07 Kč bez DPH
Reer Noční světlo 2v1 růžové
Značka: Reer

Noční světlo 2v1 SleepLight – růžové

Všestranný talent: zásuvkové světlo a bateriové tlumené světlo
Stmívací senzor: rozsvítí se pouze za tmy
2 úrovně jasu, teplé světlo

Pro uklidňující atmosféru k usínání
Mnoho dětí se bojí tmy. Protože obvyklé orientační body mizí a vlastně známá místnost vypadá jako zvláštní, hrozivé místo, ve kterém pod postelí nebo ve skříni žije nějaká příšera.
2v1 SleepLight pomáhá vašemu dítěti najít v dětském pokoji místo k odpočinku a orientovat se. Zároveň dává vašemu dítěti pocit bezpečí a jistoty pro sladké sny.

2v1 - lze použít jako zásuvkové světlo nebo mobilní
a lze je tedy používat samostatně

Noční světlo lze použít jak jako mobilní noční světlo, tak jako světlo do zásuvky. Díky jemně zářícímu světlu vytváří malý ostrůvek světla jako noční světlo a ponoří dětský pokoj do útulné usínací atmosféry.
Při použití jako zásuvkové světlo v noci osvětluje tmavé chodby a poskytuje tak lepší orientaci.

Měkké světlo
pro sladké sny

Děti se často bojí tmy, protože stíny a zvuky se mohou v noci pro nejmenší rychle stát hrozivými. Pomocí SleepLight vytvoříte prostředí pro spánek bez úzkosti a pomůžete svému dítěti vklouznout do hlubokého a bezstarostného spánku. Poskytuje dostatek světla pro orientaci v dětském pokoji nebo pro hlídání spícího dítěte bez ovlivnění spánkového rytmu vašeho dítěte.

Lze použít i na cestách
díky LED technologii a pevně instalované baterii

Svítilnu SleepLight lze použít i jako mobilní, protože díky baterii instalované uvnitř, funguje hodiny bez externího zdroje energie. Noční světlo nabízí další bezpečnost díky použití moderní LED technologie. Díky nízkému vývinu tepla nehrozí vznícení ani při dlouhodobém používání.

Nikdy netápat ve tmě
díky stmívacímu senzoru

Použitím jako zásuvkové světlo si vaše dítě najde cestu i mimo dětský pokoj. Díky tomu může vaše dítě bezpečně jít na toaletu nebo do ložnice rodičů. Díky integrovanému stmívacímu senzoru se světlo automaticky zapne, když se setmí. Během dne se světlo samo zhasne.

Vždy správné světlo
díky nastavitelným úrovním jasu

Díky 2 různým úrovním jasu poskytuje noční světlo vždy tolik světla, kolik je potřeba. Měkké světlo vytváří uklidňující atmosféru, aniž by nerušilo spánek. Poskytuje vám také dostatek světla pro kojení nebo noční přebalování. Jasnější nastavení vytváří ideální světelné podmínky pro hraní her nebo čtení.

Vlastnosti:
- noční světlo 2v1 mobilní a světlo do zásuvky
- baterie se nabíjí při používání v zásuvce
- stmívací senzor: rozsvítí se pouze za tmy
- 2 úrovně jasu
- teplé světlo
- energeticky úsporná LED technologie bez vytváření tepla

Rozměry: cca 6 x 7,5 x 6 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektro
Záruka: 2 roky