Fillikid Cestovní postýlka Paris lightgrey melange

Značka: Fillikid

Cestovní postýlka s komfortní matrací od Fillikid byla vyvinuta s velkým cílem, aby cestování se skládací dětskou postýlkou ​​bylo co nejjednodušší a nenákladné, aniž byste se museli obejít bez jakéhokoli pohodlí. Tato postel s komfortní matrací v ceně vám ušetří dokupování matrace do cestovní postýlky a přesto se vaše dítě nemusí obejít bez výhod dobré matrace. Je to téměř jediná cestovní postýlka na trhu, která je dodávána nejen s lehce polstrovaným základem, kterému se u mnoha cestovních postýlek často mylně říká matrace, ale se skutečnou matrací o tloušťce 3 cm. Přiložená matrace je vyplněna speciální studenou pěnou, která vašemu dítěti nabízí co největší pohodlí a zároveň dostatečnou tuhost. Navíc matrace je snímatelná a pratelná a lze ji snadno složit kolem lůžka pro přepravu a uložit do přiložené tašky.

Dostupnost Skladem
Kód: 4017-97
2 290 Kč 1 892,56 Kč bez DPH
Fillikid Cestovní postýlka Paris lightgrey melange
Značka: Fillikid

Cestovní postýlka Paris
Cestovní postýlka s komfortní matrací od Fillikid byla vyvinuta s velkým cílem, aby cestování se skládací dětskou postýlkou ​​bylo co nejjednodušší a nenákladné, aniž byste se museli obejít bez jakéhokoli pohodlí. Tato postel s komfortní matrací v ceně vám ušetří dokupování matrace do cestovní postýlky a přesto se vaše dítě nemusí obejít bez výhod dobré matrace. Je to téměř jediná cestovní postýlka na trhu, která je dodávána nejen s lehce polstrovaným základem, kterému se u mnoha cestovních postýlek často mylně říká matrace, ale se skutečnou matrací o tloušťce 3 cm.

Přiložená matrace je vyplněna speciální studenou pěnou, která vašemu dítěti nabízí co největší pohodlí a zároveň dostatečnou tuhost. Navíc matrace je snímatelná a pratelná a lze ji snadno složit kolem lůžka pro přepravu a uložit do přiložené tašky. Protože k této posteli nepotřebujete extra matraci do cestovní postele, ušetříte na jedné straně peníze a také místo při cestování nebo při skladování doma. Cestovní postýlka s komfortní matrací je proto ideální i jako přistýlka pro příbuzné nebo do druhého domova.

Cestovní postýlka je nejen praktická, ale i vizuálně poutavá: kvalitní melanžový potah v šedé barvě velmi dobře ladí s obývacím pokojem a má kvalitní a moderní vzhled. Velké síťované plochy poskytují dostatečnou ventilaci a protiskluzový otvor se zipem umožňuje vašemu malému miláčkovi samostatné nastupování a vystupování. S pomocí fixovatelných koleček se postel také velmi snadno přemisťuje.

Podrobnosti:
- vnější rozměry (D x Š x V): 125 x 65 x 76 cm
- vnitřní rozměr matrace: (D x Š): 120 × 60 cm
- přepravní rozměry v přepravní tašce (D x Š x V): 79 x 31 x 31 cm
- hmotnost: 8,6 kg
- materiál: 100% Polyester
- max. nosnost: 15 kg
- součástí dodávky: cestovní postýlka, 3 cm pohodlná matrace a taška na přenášení

Doplňkové parametry

Kategorie: Postýlky, ohrádky
Záruka: 2 roky