Reer Moskytiéra na postýlku BiteSafe, bílá

Značka: Reer

Moskytiéra do dětských postýlek BiteSafe nabízí vašemu dítěti spolehlivou ochranu před otravným hmyzem a bolestivým bodnutím včelami, vosami, sršněmi a podobně a zajistí nerušený spánek.

 

Dostupnost Skladem
Kód: 87040
219 Kč 180,99 Kč bez DPH
Reer Moskytiéra na postýlku BiteSafe, bílá
Značka: Reer

Moskytiéra na postýlku BiteSafe
- spolehlivá ochrana proti hmyzu
- univerzálně vhodné pro všechny dětské postýlky do 70 x 140 cm bez stříšky nebo pro cestovní postýlky do 60 x 120 cm
- velikost XL: pokrývá postel až k nohám
- plně elastický kryt pro rychlé nastavení a sejmutí a optimální držení
- lze prát na 30°C v pračce (v síťce na prádlo)
- barva: bílá

Dobře chráněné během mírných letních nocí
Pro zdravý spánek by malé děti měly vždy spát v dobře větrané místnosti. Ale v létě netrvá dlouho, než hmyz pronikne do místnosti otevřeným oknem.
Moskytiéra do dětských postýlek BiteSafe nabízí vašemu dítěti spolehlivou ochranu před otravným hmyzem a bolestivým bodnutím včelami, vosami, sršněmi a podobně a zajistí nerušený spánek.

Spolehlivá ochrana
Extra jemná síťovina
Obzvláště jemná síťovina zajišťuje, že i ti nejmenší tvorové zůstanou venku. Spolehlivě tak zabraňuje kontaktu s vosami, komáry atd. a chrání před jejich bolestivými kousnutími a štípnutími. Díky velikosti XL síť obepíná postýlku až k nohám. Plně elastický kryt také uzavře všechny možné mezery, kudy by se hmyz mohl dostat k vašemu dítěti. Extra odolná tkanina zajišťuje, že bude perfektně fungovat i při častém používání.

Flexibilní použití pro dětské a cestovní postýlky
Ochranná síť je extrémně elastická a dostatečně flexibilní, aby se přizpůsobila individuálnímu tvaru dětské postýlky. To znamená, že jej lze použít nejen pro dětské postýlky o rozměrech až 70 x 140 cm, ale také se perfektně hodí pro cestovní postýlky do rozměrů 60 x 120 cm. Ideální pro letní výlety, kde je zvláště potřeba ochrana proti hmyzu.

Praktický, malý a šikovný
Lehká síť se dá složit do extrémně malé velikosti, a tak ji lze uložit do příručního zavazadla pro úsporu místa. Jakmile je vaše děťátko v postýlce, gumičku lze stáhnout v několika jednoduchých krocích, což znamená, že vaše dítě je okamžitě chráněno před hmyzem.

Další praktičtí pomocníci
Moskytiéra do kočárku nebo dětské autosedačky
Pokud hledáte další produkty na ochranu vašeho dítěte před otravnými komáry, štěnicemi a jiným hmyzem, máme pro vás perfektní řešení. Kromě sítě do dětských a cestovních postýlek obsahuje řada Bite&Safe také moskytiéru pro dětské autosedačky a také univerzální síťku proti hmyzu do hlubokých kočárků, sportovních kočárků a golfek (k dispozici v černé nebo bílé barvě).

Doplňkové parametry

Kategorie: Textilní příslušenství
Záruka: 2 roky