Reer Video chůvička BabyCam L

Značka: Reer

Videochůvička BabyCam L

- 4,3" barevný TFT displej s vysokým rozlišením a nastavitelným jasem
- dosah až 300 m
- kamera s 50° širokoúhlým objektivem
- alarm pohybu a krmení

Dostupnost Skladem
Kód: 80430
4 690 Kč 3 876,03 Kč bez DPH
Reer Video chůvička BabyCam L
Značka: Reer

Videochůvička BabyCam L

- 4,3" barevný TFT displej s vysokým rozlišením a nastavitelným jasem
- dosah až 300 m
- kamera s 50° širokoúhlým objektivem
- alarm pohybu a krmení

Mějte svého malého miláčka neustále na očích
Pro rodiče je bezpečnost a blaho jejich dětí na prvním místě. Zvláště když jste uložili malé děti do postele, chcete mít vždy jistotu, že je miminko v pořádku. Protože nemůžete nebo nechcete se spícím dítětem nepřetržitě sedět, je důležité zajistit spolehlivé sledování. Díky tomu je videochůvička od Reer pro novopečené rodiče nepostradatelná, protože umožňuje trvalý pohled na dítě. S videochůvičkou zůstávají rodiče se svým dítětem neustále v kontaktu a jsou vždy informováni o stavu svého malého miláčka díky displeji s vysokým rozlišením a čistému zvuku.

Bezpečné spojení s nerušeným zvukem a křišťálově čistým přenosem obrazu
díky technologii FHSS

Video chůvička od Reer kombinuje čistý zvuk s přenosem obrazu ve vysokém rozlišení. Vždy tak přesně víte, co váš malý miláček ve své postýlce dělá. Díky technologii FHSS (Frequency Hopping Spread Spectrum) je zaručeno spojení bez rušení a křišťálově čisté. Chůvička je 100% odolná proti chybám díky automatické a pravidelné změně kanálu. Kamera s vysokým rozlišením na dětské jednotce a 4,3“ TFT displej s nastavitelným jasem a 2x zoomem nabízí vynikající pohled na vaše dítě.

Nízké záření a úspora energie
s režimem ECO a volitelnou funkcí VOX

BabyCam má inteligentní aktivaci zvuku a pohybu (VOX): Pokud vaše dítě spokojeně spí, kamera se automaticky přepne do pohotovostního režimu. Jakmile kamera zaznamená zvuky nebo zaznamená pohyby vašeho dítěte, začne znovu vysílat. Úroveň zvuku, při které má přenos začít, lze individuálně nastavit. Dětská jednotka navíc trvale pracuje v režimu ECO. Tyto dvě vlastnosti produktu nejen minimalizují spotřebu energie chůvičky, ale také dále snižují již tak nízkou úroveň záření.

I v tmavém dětském pokoji mějte svého malého miláčka stále na očích
díky funkci automatického nočního vidění

S infračervenou technologií uvidíte své miminko ve velmi dobré kvalitě i v tmavém dětském pokoji. Můžete tak přesně sledovat, zda váš malý miláček opravdu spí nebo leží vzhůru v posteli. Přepínání mezi denním a nočním viděním funguje automaticky, abyste měli vždy ten nejlepší možný výhled do dětského pokoje.

Lze flexibilně nastavit a upravit
díky nástěnnému držáku a otočné kamerové jednotce

Dětskou jednotku s kamerou, kterou lze naklonit o 70°, lze přesně vyrovnat s postýlkou. Svého malého miláčka tak budete mít stále na očích. Díky stojanu lze chůvičku postavit volně stojící na jakýkoli rovný povrch. Integrovaný nástěnný držák také umožňuje snadné připevnění na stěnu nebo strop. Vezměte prosím na vědomí, že šrouby a hmoždinky nejsou součástí dodávky.

Flexibilní rodičovská jednotka
prostřednictvím užitečných doplňkových funkcí

Bateriový nebo síťový provoz: Díky vestavěné baterii lze rodičovskou jednotku provozovat nezávisle na stacionárním zdroji energie.
Integrovaný stojan: Rodičovskou jednotku lze volně postavit na jakýkoli rovný povrch.
Ovládání dosahu: S dosahem až 300 m nabízí chůvička dostatečnou volnost pohybu v domě i na zahradě. Dosah lze dokonce zvýšit výklopnou anténou. Jakmile opustíte oblast stabilního připojení a již nelze zaručit spolehlivé používání, přijímací zařízení vás o tom opticky i akusticky informuje.
Alarm krmení: Pro běžnou denní rutinu by děti měly být krmeny v pravidelných intervalech. Alarm krmení vám pomůže nezmeškat správný čas na další jídlo.

Vlastnosti:
- odolný proti chybám a rušení díky digitální technologii FHSS
- dosah až 300 m
- vyklápěcí anténa pro lepší příjem / větší dosah
- kamera s 50° širokoúhlým objektivem
- 4,3" barevný TFT displej s vysokým rozlišením a nastavitelným jasem
- ECO režim: 0 % záření v klidovém režimu
- funkce VOX: inteligentní automatické zapínání
- 2x zoom
- funkce nočního vidění
- bateriový nebo síťový provoz přes micro USB kabel (výdrž baterie rodičovské jednotky až 14 hodin)
- nastavitelná citlivost mikrofonu
- ovládání hlasitosti
- alarm krmení

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektro
Záruka: 2 roky